top of page

Ласкаво просимо до фінансових послуг SoHo

У SoHo ми більше, ніж просто місцева бухгалтерська компанія; ми - ваш всеосяжний фінансовий партнер, який пропонує ряд послуг для підтримки вашого бізнесу в Туреччині.

Про нас

Створення юридичних осіб
Думаєте про інвестування в Туреччину? SoHo вас проведе через процес, від відкриття компанії до обробки необхідних документів та перекладів. Ми спеціалізуємося на акціонерних товариствах, товариствах з обмеженою відповідальністю, філіях та представництвах.

 

Бухгалтерія
Точність бухгалтерії є ключовою для фінансового відповідності. SoHo гарантує ретельне ведення бухгалтерських записів, точність Загального балансу та деталізовані записи по кредиторах / дебіторах. Отримуйте доступ до ваших даних 24/7 завдяки нашому хмарному бухгалтерському програмному забезпеченню.

 

Нарахування заробітної плати
Безперебійнe нарахування заробітної плати.

SoHo обробляє збір даних, введення та відстеження змін протягом року, забезпечуючи точні розрахунки та відповідність податків на зарплату в Туреччині.

 

Консалтинг

Поза бухгалтерією SoHo пропонує стратегічні фінансові консалтингові послуги. Від бюджетування та аналізу прибутковості до додаткової перевірки та аналізу інвестицій, наш англомовний персонал забезпечує чітку комунікацію для міжнародних клієнтів.

Звіти з управління
Глобальні звіти з управління вимагають точності та адаптованості. SoHo надає звіти мовами, інтегрується з системами ERP, такими як SAP та Oracle, та гармонізує турецький ГРБ з міжнародними стандартами.

 

Ціноутворення внутрішнього перевезення
Навігація регуляціями ціноутворення внутрішнього перевезення Туреччини вимагає експертизи. SoHo допомагає у підготовці повних звітів про ціноутворення, надає поради з місцевих правил та стоїть на вашому боці під час податкових перевірок Міністерства фінансів.


Засновник - Саді Текіндже
Саді, засновник SoHo Financial Services, має понад десятирічний досвід. Він має підтверджену успішну практику, працюючи у компаніях Standard Ünlü Menkul Değerler A.Ş. та PwC, а також має ступінь МБА з Технічного Університету Стамбула. Його керівництво у SoHo з 2014 року відображає відданість високій якості та успіху клієнтів.

bottom of page